آسان ترخیص : شرکت آسان ترخیص یکی از فعالترین شرکت ها در زمینه واردات کالا و باربری دریایی، باربری هوایی و زمینی است.

ترخیص کاغذ حرارتی از گمرک

ترخیص کاغذ حرارتی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت بازرگانی آسان ترخیص ، ترخیص کاغذ حرارتی از گمرک می باشد. کاغذ حرارتی از جمله کالاهایی می باشد که امروزه موارد مصرف فراوانی دارد این کاغذ های حرارتی دارای دو سایز مختلف 79 و 57 میلی متری می باشند. ازجمله موارد استفاده کاغذ های حرارتی می توان به : صندوق رستوران ها ، فست فود ها ، نوبت دهی بانک ها ، دستگاه های پوز و ….. اشاره کرد.

به طور کلی کاغذ حرارتی در دو سایز 57 mm  و 79 mm  است و در قطرها و متراژهای مختلف وجود دارد.

کاغذهای حرارتی ، یک کاغذ پایه دارند که تقریبا ٤٨ گرم است و یک لایه از موادی که نسبت به حرارت حساسند روی آنها کشیده می شود.

کاغذهای حرارتی وارداتی در گمرک از کشور چین ، کره ، هند  kohler آلمان و هانسول کره و او جی ژاپن هستند.

موارد مصرف کاغذ حرارتی: کاغذ حرارتی یا کاغذ حساس مورد نیاز صندوق رستورانها ، فست فودها ، ساندویچی ها و سایر مشاغل مرتبط مانند  نوبت دهی بانکها ، دستگاههای خودپرداز بانکی و دستگاه پوز بانکی  می باشد.

واردات کاغذ حرارتی

اکثر کاغذ های وارداتی به ایران از کشور های چین ، هند ، کره ، آلمان ، ژاپن و …… می باشد. برای دریافت قوانین و مقررات واردات کاغذ حرارتی باید بخشنامه ای صادر شده از طرف سازمان ها و ارگان های مرتبط مراجعه کرد. و اگر نیاز به اخذ مجوز است آن را دریافت کرد تا در مراحل ترخیص کالا با مشکل مواجه نشویم . به دلیل تغییرات بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیق تری را بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین ترخیص کاغذ حرارتی با کارشناسان شرکت بازرگانی آسان ترخیص تماس بگیرید.

تعرفه گمرکی جهت ترخیص کاغذ حرارتی

کد تعرفه گمرکی جهت ترخیص کاغذ حرارتی (ترمال به شکل رول یا ورق) 48119030 است و دارای 10% حقوق ورودی گمرکی و 9% مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

جهت استعلام هر گونه تعرفه گمرکی با ترخیص کاران گروه بازرگانی آسان ترخیص تماس حاصل نمایید.

سوابق ما در ترخیص کاغذ حرارتی

• ترخیص رول كاغذ ترمال حرارتي جامبو در عرضهاي 80 و 100 و 104 سانتيمتر با گرماژ 50 و 55 گرم بطول 6000 متر از كشور چين.

• ترخیص کاغذ رول حرارتی محصول کره به عرض 6 سانتیمتر

• ترخیص انواع رول کاغذ حرارتی هانسول فونیکس

• ترخیص رول حرارتی

• ترخیص رول کاغذ حرارتی ترمال رنگی

• ترخیص کاغذ فکس حرارتی

• ترخیص انواع کاغذ مخصوص شامل ، ترخیص کاغذ فانتزی ، ترخیص کاغذ سیگار ، ترخیص کاغذ پشت چسبدار ، ترخیص کاغذ حرارتی کاغذ امنیتی ، ترخیص کاغذ تیشو ، ترخیص کاغذ با پوشش پلی اتیلن

شرکت بازرگانی آسان ترخیص

شرکت بازرگانی آسان ترخیص با استفاده از نیروهای متخصص در امر ترخیص کالا از گمرکات کشور حدود دو هه می باشد که در خدمت تجار عزیز و عهده دار امور گمرکی کالا های وارداتی و صادراتی می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ما در زمینه ترخیص انواع کالاها خصوصا ترخیص کاغذ حرارتی از گمرک با کارشناسان و ترخیص کاران ماهر و کاردان شرکت بازرگانی آسان ترخیص تماس بگیرید.

 

مرسولات پستی بین المللی
تامین ارز برای واردات
ترخیص کار ورق کامپوزیت از گمرک
ترخیص تری پلی فسفات از گمرک
ترخیص کاغذ حرارتی از گمرک
ترخیص تجهیزات گلخانه از گمرک
ترخیص کارفیلم بک لایت از گمرک
ترخیص فیبر نوری از گمرک

آسان ترخیص | حمل و نقل و باربری - ترخیص کالا از گمرک

با توجه به اینکه امروزه واردات و صادرات کالا یکی از مهمترین موضوعات در بازرگانی بین المللی می باشد در نتیجه بسیاری از شرکت ها بخشی از منابع مورد نیاز خود را از این طریق و بازارهای بین المللی و با کمک شرکت های بازرگانی واردات و صادرات از جمله شرکت آسان ترخیص تامین می کنند.