آسان ترخیص : شرکت آسان ترخیص یکی از فعالترین شرکت ها در زمینه واردات کالا و باربری دریایی، باربری هوایی و زمینی است.

ترخیص فیبر نوری از گمرک

ترخیص فیبر نوری از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت بازرگانی آسان ترخیص ، ترخیص فیبر نوری از گمرک می باشد. فیبر های نوری رشته های بلند و ظریفی از جنس شیشه یا پلاستیک می باشند. این رشته های نازک می توانند نوری را که از سر آن به آن وارد می شود را از سر دیگر خارج کند. فیبر های نوری دارای پهنای باند بالایی می باشند. به همین منظور در عصر جدید برای تبادل اطلاعات مخابراتی صوت و تصویر و یا سایر اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم. با ما همراه باشید. 

واردات و حمل و ترخیص فیبر نوری را به گروه بازرگانی آسان ترخیص بسپارید

بخشی از خدمات ما در زمینه ترخیص کالا شامل:

• ترخیص سنسورهای فیبر نوری

• ترخیص کابل فیبر نوری

• ترخیص دستگاه فیوژن فیبر نوری

• ترخیص مفصل فیبر نوری

واردات فیبر نوری

بیشترین واردات فیبرهای نوری از کشور چین می باشد. برای واردات فیبر نوری باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه کنیم و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات مورد نیاز بپردازیم. در صورت رعایت نکردن قوانین و مقررات در ترخیص کالا با مشکل مواجه می شوید. به دلیل تغییرات هر روزه بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقی را در این مقاله عنوان کرد شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص فیبر نوری می توانید با کارشناسان ترخیص کار بازرگانی آسان ترخیص تماس بگیرید.

تعرفه گمرکی جهت ترخیص فیبر نوری

کد تعرفه فیبر نوری 85447090 می باشد و برای واردات آن ارز مبادله ای تخصیص می یابد

تعرفه گمرکی جهت ترخیص کابل ساخته شده از مجموعه فیبرهای نوری به صورت مجزا عایق بندی شده ( کمتر از 4 رشته 85447010 ) می باشد

تعرفه گمرکی جهت ترخیص فیبر نوری و کابل ساخته شده از مجموعه فیبرهای نوری به صورت مجزا عایق بندی نشده 854470،

90011010 ، 90011090 می باشد

جهت اطلاع از میزان حقوق گمرکی فیبر نوری با ما مشاوره نمایید.

شرکت بازرگانی آسان ترخیص

شرکت بازرگانی آسان ترخیص با بیست سال تجربه ترخیص کالای افتخار عهده داری پروژه ترخیص کالای بسیاری از تجار و شرکت ها را داشته است. کسب اعتماد شما افتخار ماست. کارشناسان زبده این شرکت با بکارگیری تجربه خود کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه ترخیص خواهند کرد . شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص فیبر نوری از گمرک می توانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت بازرگانی آسان ترخیص تماس بگیرید.

 

مرسولات پستی بین المللی
تامین ارز برای واردات
ترخیص کار ورق کامپوزیت از گمرک
ترخیص تری پلی فسفات از گمرک
ترخیص کاغذ حرارتی از گمرک
ترخیص تجهیزات گلخانه از گمرک
ترخیص کارفیلم بک لایت از گمرک
ترخیص فیبر نوری از گمرک

آسان ترخیص | حمل و نقل و باربری - ترخیص کالا از گمرک

با توجه به اینکه امروزه واردات و صادرات کالا یکی از مهمترین موضوعات در بازرگانی بین المللی می باشد در نتیجه بسیاری از شرکت ها بخشی از منابع مورد نیاز خود را از این طریق و بازارهای بین المللی و با کمک شرکت های بازرگانی واردات و صادرات از جمله شرکت آسان ترخیص تامین می کنند.