آسان ترخیص : شرکت آسان ترخیص یکی از فعالترین شرکت ها در زمینه واردات کالا و باربری دریایی، باربری هوایی و زمینی است.

ترخیص کار ورق کامپوزیت از گمرک

ترخیص کار ورق کامپوزیت از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت بازرگانی آسان ترخیص ، ترخیص ورق آلومینیومی کامپوزیت از گمرک می باشد. از ورق آلومینیوم در صنعت ساختمان سازی و برای نمای ساختمان ، دیواره ، پارتیشن ، سقف کادب استفاده می کنند. زیرا مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی و عایق مناسب انرژی حرارتی و دسترسی آسان به رنگ های متنوع و نامحدود و همچنین ترمیم آسان آن فقط باجایگزینی پنل آسیب دیده از خصوصیات بارز این ورقه های آلومینیومی می باشد. عمده کشورهای مصرف کننده این ورق های آلومینیومی امارات متحده عربی ، چین و روسیه می باشند.

ورق کامپوزیت برای پوشش نمای بیرونی و یا دکوراسیون داخلی ساختمان ها به صورت دیواره ، پارتیشن و سقف کاذب به کار می رود این ورق ها متشکل از دو لایه ورق آلومینیومی در پوسته های بیرونی و یک لایه از مواد پلی اتیلن و یا مواد نسوز کانی در وسط می باشد

بخشی از خدمات گروه بازرگانی آسان ترخیص در زمینه ترخیص کالا:

واردات و حمل و ترخیص ورق کامپوزیت

• ترخیص ورق کامپوزیت آلومینیومی

• ترخیص ورق کامپوزیت رنگ لعابدار

• ترخیص ورق کامپوزیت طرح دار با چاپ رنگی

• ترخیص ورق کامپوزیت طرح سنگی

• ترخیص ورق کامپوزیت پنل آلومینیوم

ترخیص ورق کامپوزیت از گمرکات جنوب کشور (مانند تجربه ای که در ترخیص ورق کامپوزیت تویو (TOYO COMPOSITE) محصول کشور چین دارای گواهینامه بین المللی ومعتبر از اروپا و تحت لیسانس هنکل آلمان با ضخامت 4 میلیمتر متشکل از دو لایه ورق آلومینیومی 3/0 میلیمتری دارای روکش PVDF بود ، داشتیم ) و تحویل ورق کامپوزیت درب انبار مشتری در ایران.

تعرفه گمرکی جهت ترخیص ورق کامپوزیت     

تعرفه گمرکی ورق کامپوزیتی از آلومینیوم غیرممزوج 76061110 می باشد ترخیص به صورت کیلویی با احتساب 26% حقوق گمرکی

تعرفه گمرکی ورق کامپوزیتی ازآلیاژهای آلومینیوم 76061210 می باشد ترخیص به صورت کیلویی با احتساب 26% حقوق گمرکی

جهت مشاوره برای امور گمرکی ترخیص انواع ورق کامپوزیت با ما تماس حاصل نمایید.

هزینه ترخیص ورق کامپوزیت توسط شرکت ترخیص کالا:

بطور مثال هر متر مربع ورق کامپوزیت با هزینه 4600 تومان حمل و ترخیص می شود و درب انبار شرکت تحویل داده می شود.

گروه ترخیص کالای آسان ترخیص

برای ترخیص انواع ورق های آلومینیومی کامپوزیت می توانید با کارشناسان خبره شرکت ما مشورت نمایید. شرکت ما توانسته رضایت مندی تمامی مشتریان را به سمت خود جلب نماید و کارشناسان ما با صرف کمترین وقت و هزینه و با ارائه بهترین راه  به شما، کالای شما را از گمرک ترخیص خواهند کرد.

همچنین پیشنهاد ما این است که از ابتدا واردات و ترخیص کالا با متخصصین شرکت ما مشورت کنید تا در انجام روند امور با هیچ گونه مشکلی مواجه نشوید ، چرا که قوانین و بخشنامه ها روز به روز در حال تغییر هستند. هدف ما کسب رضایت شما است. تجار عزیز همچنین می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار ما مشورت نمایید.

 

مرسولات پستی بین المللی
تامین ارز برای واردات
ترخیص کار ورق کامپوزیت از گمرک
ترخیص تری پلی فسفات از گمرک
ترخیص کاغذ حرارتی از گمرک
ترخیص تجهیزات گلخانه از گمرک
ترخیص کارفیلم بک لایت از گمرک
ترخیص فیبر نوری از گمرک

آسان ترخیص | حمل و نقل و باربری - ترخیص کالا از گمرک

با توجه به اینکه امروزه واردات و صادرات کالا یکی از مهمترین موضوعات در بازرگانی بین المللی می باشد در نتیجه بسیاری از شرکت ها بخشی از منابع مورد نیاز خود را از این طریق و بازارهای بین المللی و با کمک شرکت های بازرگانی واردات و صادرات از جمله شرکت آسان ترخیص تامین می کنند.