آسان ترخیص : شرکت آسان ترخیص یکی از فعالترین شرکت ها در زمینه واردات کالا و باربری دریایی، باربری هوایی و زمینی است.

ترخیص کارفیلم بک لایت از گمرک

ترخیص کارفیلم بک لایت از گمرک

فیلم بک لایت (بک لیت) چیست؟ Backlit Polyester Film

از لحاظ کیفی ماندگاری چاپش بالاست و با توجه به ضخامتش رنگ را بهتر جذب می کند و دوام بالاتری دارد در چاپ بنر و رول آپ و کارهای نمایشگاهی استفاده می گردد.

 فیلم بک لایت از جنس پلی اتیلن ترفتالات pet هست که جایگزین مناسبی برای pvc است .

کد تعرفه گمرکی جهت ترخیص سولیت پشت طوسی

تعرفه گمرکی سولیت پشت طوسی و فیلم بک لایت 39206200 می باشد .

مجموعه ترخیص کالای آسان ترخیص صفر تا صد واردات رول سولیت یا کمپوزیت و واردات سولیت پشت طوسی را انجام می دهد اعم از اخذ ثبت سفارش فیلم بک لایت و سولیت ، حواله به نرخ نیما با توجه به سابقه ی وارداتمان ، ترخیص سولیت پشت طوسی و تحویل درب انبار به مشتری ، را به ما بسپارید جهت مشاوره پروفرمای خود را واتس آپ نمایید .

ترخیص سولیت پشت طوسی

سولیت در دو نوع پشت طوسی و پشت سفید وجود دارد و می توان در دو طرف آن کار چاپ را انجام داد ولی نوع پشت طوسی آن در یک سمت چاپ می گردد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است . متریال سولیت از نوی پی وی سی است که در گرماژ و ابعاد مختلفی وارد می شود عمده واردات ما از کشور چین هست.

شرکت بازرگانی آسان ترخیص

مجموعه ترخیص کالای آسان ترخیص با کادری متخصص و مجرب در انجام کلیه امور بازرگانی در خدمت شما تاجران عزیز است. شما عزیزان می‌توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان در زمینه صادرات ، واردات و ترخیص انواع کالاها از جمله ترخیص ظروف چینی از گمرک  با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. 

 

مرسولات پستی بین المللی
تامین ارز برای واردات
ترخیص کار ورق کامپوزیت از گمرک
ترخیص تری پلی فسفات از گمرک
ترخیص کاغذ حرارتی از گمرک
ترخیص تجهیزات گلخانه از گمرک
ترخیص کارفیلم بک لایت از گمرک
ترخیص فیبر نوری از گمرک

آسان ترخیص | حمل و نقل و باربری - ترخیص کالا از گمرک

با توجه به اینکه امروزه واردات و صادرات کالا یکی از مهمترین موضوعات در بازرگانی بین المللی می باشد در نتیجه بسیاری از شرکت ها بخشی از منابع مورد نیاز خود را از این طریق و بازارهای بین المللی و با کمک شرکت های بازرگانی واردات و صادرات از جمله شرکت آسان ترخیص تامین می کنند.