آسان ترخیص : شرکت آسان ترخیص یکی از فعالترین شرکت ها در زمینه واردات کالا و باربری دریایی، باربری هوایی و زمینی است.

ترخیص تری پلی فسفات از گمرک

ترخیص تری پلی فسفات از گمرک

واردات و صادرات سدیم تری پلی فسفات (STPP) در سال 2018:سدیم تری پلی فسفات (STPP) یکی از مهم ترین فسفات ها است. سدیم تری پلی فسفات استفاده گسترده ای در مواد شوینده دارد. هنگامی که به عنوان افزودنی مواد غذایی استفاده می شود، آن را به pH از گوشت و غذاهای دریایی افزایش می دهند. جهت افزایش ظرفیت نگه داشتن آب موجود در مواد غذایی.

چین سدیم تری پلی فسفات (STPP) صادرات :

چین بزرگترین کشور صادرات سدیم تری پلی فسفات (STPP) است. طبق آمار سازمان ملل متحد، چین از سال 2016، ( STPP) را عمدتا به اندونزی، پرو، نیجریه، هند و غیره صادر می کند. در مورد اندونزی و پرو، حجم واردات (STPP) از چین ، به ترتیب 92.4٪ و 75.4٪ از واردات جهان است.

آیا می دانید برای ترخیص تری پلی فسفات  نیاز به اخذ مجوز از وزارت بهداشت و درمان ایران دارید؟

مواد اولیه تشکیل دهنده تری پلی فسفات : کربنات سدیم و اسید فسفریک است

شکل ظاهری  Tripoli powder : پودر سفید رنگ

تری پلی فسفات سدیم با فرمول شیمیایی Na5P3O10 است

نوع بسته‌ بندی:کیسه‌های 25 کیلویی است.

نام های دیگر تری پلی فسفات سدیم یا پلی فسفات سدیم

تری سدیم فسفات در پودرهای لباس‌شويی به کار می رود تری پلی فسفات به عنوان مواد اصلی پاک کننده ها و صابون هاست که بیشتر به صورت ژل، مایع ، قالب ، و پودری در مواد ماشین لباسشویی و ظرفشویی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گروه بازرگانی آسان ترخیص ، ترخیص کار گمرک به واردات سدیم تری پلی فسفات، ترخیص سدیم تری پلی فسفات درگرید:سبک، سنگین، ترخیص سدیم تری پلی فسفات جهت تولید مواد شوینده ، تصفیه آب ، صنایع غذایی  می پردازد.

تعرفه گمرکی جهت ترخیص تری پلی فسفات

تعرفه گمرکی جهت ترخیص تری کلسیم فسفات ذیل ردیف 2510  می باشد

تعرفه گمرکی جهت ترخیص پنتا اکسید دی فسفر؛ اسید فسفریک؛ اسیدهای پلی فسفریک، با ساخت شیمیایی مشخص یا غیر مشخص 2809 می باشد

تعرفه گمرکی جهت ترخیص اسید فسفریک و اسیدهای پلی فسفریک 280920 می باشد

جهت استعلام تعرفه گمرکی هنگام ترخیص تری پلی فسفات با ما مشاوره نمایید.

شرکت بازرگانی آسان ترخیص

از شرکت های خدماتی فعال در زمینه های بازرگانی، واردات و صادرات، ترخیص کالا از گمرکات کشور است که وجود مدیریت و کارشناسان مجرب و با تجربه ، این شرکت رابه یک مجموعه معتبر و شناخته شده در زمینه امور گمرکی و ترخیص کالا تبدیل کرده است. بازرگانی آسان ترخیص طی فعالیت خود توانسته است خدمات بازرگانی مختلف از جمله ترخیص کالا، امور گمرکی، حمل و نقل و مشاوره های بازرگانی را به شرکت های تجاری و صنعتی اعم از دولتی و غیر دولتی را به انجام برساند و روزانه حجم عظیمی از کالاهای مختلف را ترخیص و تحویل مشتریان نماید.

تسلط به آخرین آیین نامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی ، صداقت، امانت داری و حفظ اسرار تجاری مشتریان ، دقت در محاسبات، تسریع در انجام امور مشتریان موفقیت بازرگانی آسان ترخیص و رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

 

مرسولات پستی بین المللی
تامین ارز برای واردات
ترخیص کار ورق کامپوزیت از گمرک
ترخیص تری پلی فسفات از گمرک
ترخیص کاغذ حرارتی از گمرک
ترخیص تجهیزات گلخانه از گمرک
ترخیص کارفیلم بک لایت از گمرک
ترخیص فیبر نوری از گمرک

آسان ترخیص | حمل و نقل و باربری - ترخیص کالا از گمرک

با توجه به اینکه امروزه واردات و صادرات کالا یکی از مهمترین موضوعات در بازرگانی بین المللی می باشد در نتیجه بسیاری از شرکت ها بخشی از منابع مورد نیاز خود را از این طریق و بازارهای بین المللی و با کمک شرکت های بازرگانی واردات و صادرات از جمله شرکت آسان ترخیص تامین می کنند.